ANNA RYBKOWSKA W MEDIACH

FACEBOOK
PINTEREST
TWITTER
INSTAGRAM

 

Kiedyś marzyłam skrycie o aktorstwie. Najwyraźniej jednak kamera mnie nie kocha! Albo ględzenie o promocjach jest ponad moje siły.

 

Lubię spotkania autorskie, ale jest pandemia, i wszystko odbywa się online. Dlatego dla ciekawych, wrzucam link do spotkań sprzed lat, i o dwadzieścia pięć kilo więcej.

 

 

Moje wywiady i recenzje książek, serdecznie zapraszam.

LINK DO STRONY 01                                 LINK DO STRONY 02

LINK DO STRONY 03                                 LINK DO STRONY 04

LINK DO STRONY 05                                 LINK DO STRONY 06

LINK DO STRONY 07                                 LINK DO STRONY 08

LINK DO STRONY 09                                 LINK DO STRONY 10

LINK DO STRONY 11                                 LINK DO STRONY 12

 

Książka „Kosmos literatów” przedstawia kierunki i grupy literackie, które związane są z miastem literatów+++. Prezentuje również współczesnych autorów oraz ich twórczość. Miasto literatów +++ to jeden z najstarszych polskich portali poświęconych twórczości literackiej. Na uwagę zasługuje fakt, że został powołany na emigracji, w USA, przez osoby prywatne. Strony internetowe na świecie rozwijały się bardzo szybko, dołączyły do nich autorskie, prywatne i wydawnicze, instytucjonalne. Zaczęło to być miejsce wymiany interaktywnej twórczości i myśli. Równolegle toczyła się dyskusja, czy nie stanie się tak, że internet całkowicie pozbawi prawa do istnienia wydawnictw książkowych, papierowych. Czy nie zastąpi książki? Trochę tak się stało. Dlatego też, pomysłodawcy portalu miasta literatów +++ postanowili poszerzyć swą działalność i założyli wydawnictwo książkowe, serię wydawniczą w 2005 roku, Contemporary Writers of Poland. Obecnie książki redagują Danuta Błaszak (Orlando) i Anna Maria Mickiewicz (Londyn).